Nasz szpital i lekarze nominowani do Hipokratesa 2023

Piekarskie Centrum Medyczne znalazł się wśród placówek medycznych, zgłoszonych do nagrody Szpital Roku w największym plebiscycie medycznym w Polsce – HIPOKRATES 2023. Naszą placówkę zgłosili Pacjenci. Wśród nominowanych znaleźli się też nasi pracownicy.

Nominację w akcji Hipokrates 2023 otrzymali następujący pracownicy Naszego szpitala: Dariusz Piecha, Weronika Ocelok, Grzegorz Winiarski, Zofia Trzepaczyńska, Jolanta Pawlikowska, Sonia Grajzer, Ewa Hajda, Grażyna Majchrzak-Rudolf, Tomasz Grabowski, Anna Cieślik, Danuta Olszak-Koziołek, Karina Kraiczek, Katarzyna Nowak, Barbara Wyderka, Barbara Pikulik, Ewa Gajdzik oraz Agnieszka Zakrzewska.

Zagłosuj na nasz szpital – Piekarskie Centrum Medyczne w konkursie Hipokrates 2023!

W głosowaniu, które w województwie śląskim prowadzone jest przez Dziennik Zachodni, głosami czytelników i internautów przyznane zostaną tytuły dla placówek ochrony zdrowia. Od pracowników ochrony zdrowia oczekujemy, aby byli cierpliwi, sympatyczni, pełni empatii i kultury osobistej. Tacy właśnie lekarze, pielęgniarki i położne oraz farmaceuci zostaną nagrodzeni w Plebiscycie Medycznym HIPOKRATES.

Kandydatów do nagród nominują, a później laureatów wybiorą Ci, którzy najlepiej znają medyków — ich pacjenci. Zaszczytne tytuły zostaną przyznane najpierw w każdym mieście i powiecie, później na szczeblu wojewódzkim, a w końcu w ogólnopolskim finale.

Głosowanie rozpoczęło się we wtorek 12 września.

Wszystkie informacje dotyczące akcji oraz sposób głosowania można znaleźć – Hipokrates 2023

Dziękujemy za nominację! Laureatów konkursu poznamy pod koniec października tego roku. Zachęcamy do głosowania na naszą placówkę jak i naszych pracowników!