Przekaż darowiznę dla naszego szpitala

Szpital pw. św. Łukasza funkcjonujący obecnie jako Piekarskie Centrum Medyczne już od wielu lat ratuje zdrowie i życie wielu pacjentów, nie tylko tych z Piekar Śląskich. Dlatego prosimy Was o przekazywanie darowizn finansowych na konto naszego szpitala i w ten sposób wsparcie naszej placówki.

Przyjęcie darowizny pieniężnej przez Szpital może nastąpić w formie przelewu na rachunek bankowy.

Piekarski Centrum Medyczne Sp. z o. o. z siedzibą w Piekarach Śląskich,
Ul. Szpitalna 11
41-940 Piekary Śląskie
NIP: 498- 024-81-12
Nr konta bankowego
PKO BP: 25 1020 2368 0000 2102 0414 3319

Zakres usług zdrowotnych oraz ciągły postęp technologii medycznej wymaga nieustannych nakładów finansowych, pozwalających na bieżące zakupy najnowszych urządzeń medycznych oraz wymianę zużytej aparatury. W latach 2014-2018 dokonaliśmy gruntowanej przebudowy naszej placówki.

Zarówno cały personel medyczny jaki wszyscy dbający o bieżące funkcjonowanie szpitala będą Wam wdzięczni za przekazaną darowiznę.