Narodowy Program Szczepień przeciw COVID-19

Informujemy, że w Piekarach Śląskich szpitale węzłowe upoważnione do wykonywania szczepień przeciwko COVID-19 to:

• Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. Dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskich
  • Piekarskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. w Piekarach Śląskich

W związku z przedłużeniem terminu zgłaszania do zaszczepienia uprawnionego personelu w terminie zerowym, w przypadku chęci zaszczepienia w Piekarskim Centrum Medycznym personelu medycznego i niemedycznego podmiotów wykonujących działalność leczniczą na terenie Piekar Śląskich proszę o przygotowanie listy personelu, który zostanie zaszczepiony przeciwko chorobie wywołanej zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 (COVID-19) w Piekarskim Centrum Medycznym, zgodnie z załączonym wzorem oraz o przesłanie listy pracowników najpóźniej do dnia 8.01.2021r. (piątek) do godziny 15:00, na adres skrzynki e-mail:

szczepieniacovid@szpital.piekary.pl

telefon do koordynatora szczepień: 575 101 660

Proszę o dostarczenie list w formie elektronicznej zakodowanym mailem – dane osobowe, w pliku edytowalnym. Proszę również o dostarczenie w oryginale oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych każdego pracownika. Zgody mogą być przesłane w formie mailowej z zawartą odpowiednią klauzulą – wzór klauzuli załącznik nr 3, w osobnym zakodowanym pliku, a następnie dostarczone oryginały.

Jednocześnie informuję, że pracownikami uprawnionymi do szczepień w etapie 0 są pracownicy medyczni posiadający prawo wykonywania zawodu oraz niemedyczni pracujący bezpośrednio z pacjentami. Proszę o weryfikację osób zgłaszanych do szczepień.

W załączeniu wzory: