Zapraszamy do Zakładu Diagnostyki Obrazowej

Nasz szpital realizuje badania w ramach Zakładu Diagnostyki Obrazowej. Działają u nas pracownie: tomografii komputerowej, radiodiagnostyki ogólnej, mammografii oraz USG. Wszelkie informacje oraz rejestracja pod nr tel: 32 39 38 128. Rejestracja pacjentów odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 – 15.00.

Pracownia Tomografii komputerowej
Realizuje badania w zakresie tomografii komputerowej w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia (nieodpłatnie). Aby wykonać badania konieczne jest posiadanie skierowania od lekarza specjalisty.

Pracownia Radiodiagnostyki Ogólnej
Wszystkie podstawowe badania RTG mogą być wykonane zarówno u dorosłych pacjentów jak i dzieci.

Pracownia mammograficzna
Pracownia posiada pozytywną ocenę kliniczną Centralnego Ośrodka Koordynującego Populacyjny Program Wykrywania Raka Piersi. Badania prowadzone są w ramach „Programu Profilaktyki Raka Piersi” finansowanego przez NFZ dla pacjentek w wieku 50-69.

Pracownia USG
Wykonuje badania jamy brzusznej, badanie dopplerowskie przepływu naczyń, USG tarczycy oraz piersi dla dorosłych pacjentów.