Szukamy wolontariuszy na oddział covidowy

Piekarskie Centrum Medyczne, Szpital Miejski w Piekarach Śląskich poszukuje WOLONTARIUSZY do pomocy na oddziałach covidowych. Światowy Dzień Zdrowia i Dzień Pracownika Służby Zdrowia to wyjątkowa okazja, aby okazać wsparcie naszym służbom medycznym w ich ciężkiej pracy.

W pierwszej kolejności prosimy o kontakt osoby z przygotowaniem medycznym: emerytowanych lekarzy i pielęgniarki oraz studentów ostatnich roczników szkół medycznych.

Pomoc wolontariuszy będzie przydatna między innymi przy toalecie oraz żywieniu pacjentów. Każdej osobie szpital zapewni środki ochrony osobistej.

Więcej informacji o wolontariacie można uzyskać pod numerem telefonu: 32 393 81 32

Wolontariat to doskonała sposobność, żeby wyrazić swoją wdzięczność medykom, którzy już od ponad roku są na pierwszej linii walki z COVID-19.