Ogłoszenie o naborze na stanowisko magazynier/intendent

Piekarskie Centrum Medyczne Sp. z o. o. zatrudni osobę na umowę zlecenie na stanowisku magazyniera / intendenta .

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie (gastronomiczne lub ekonomiczne)
  • stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na wyżej wymienionym stanowisku
  • znajomość podstaw obsługi komputera oraz programów biurowych
  • znajomość i umiejętność stosowania na stanowisku pracy przepisów dotyczących gospodarki magazynowej
  • posiadanie aktualnej książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

Zakres obowiązków:

  • zamawianie artykułów spożywczych
  • przyjmowanie od dostawców zamówionych artykułów spożywczych, kontrola ilości i jakości dostarczonego towaru,
  • prowadzenie magazynu spożywczego,
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji magazynowo-księgowej,

Warunki zatrudnienia:

  • umowa zlecenie , 160 godz. miesięcznie
  • praca odbywa się w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00

Wymagane dokumenty:

  • CV oraz list motywacyjny,

Dokument CV oraz list motywacyjny powinny być opatrzone klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018,poz 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(RODO)” z własnoręcznym podpisem.

Szczegółowe informacje i warunki do omówienia na miejscu.

Kontakt:

tel. 32 39 38 144 – Dział Spraw Pracowniczych lub mail: sekretariat@szpital.piekary.pl

Napisz odpowiedź

Your email address will not be published.