Nasz szpital na drugim miejscu w plebiscycie Hipokrates 2022

Piekarskie Centrum Medyczne dzięki głosom pacjentów i czytelników Dziennika Zachodniego zostało sklasyfikowane na drugim miejscu w plebiscycie Hipokrates 2022 w kategorii Szpital Roku. Plebiscyt odbywał się pod patronatem Narodowego Funduszu Zdrowia.

Jak podkreślono w założeniach rankingu – od pracowników ochrony zdrowia oczekujemy, aby byli cierpliwi, sympatyczni, pełni empatii i kultury osobistej. Tacy właśnie lekarze, pielęgniarki i położne oraz farmaceuci zostaną nagrodzeni w Plebiscycie Medycznym HIPOKRATES. Kandydatów do nagród nominują, a później laureatów wybiorą Ci, którzy najlepiej znają medyków – ich pacjenci. Zaszczytne tytuły zostaną przyznane najpierw w każdym mieście i powiecie, później na szczeblu wojewódzkim, a w końcu w ogólnopolskim finale.

Głosowanie w plebiscycie zakończyło się 11 października. Wszystkie informacje o akcji można znaleźć w serwisie internetowym pod adresem: www.dziennikzachodni.pl/hipokrates

Bardzo dziękujemy za to ważne wyróżnienie, będzie ona dla nas motywacją do dalszej wytężonej pracy na rzecz naszych pacjentów.