Kontakt - Piekarskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

Piekarskie Centrum Medyczne
41–940 Piekary Śląskie
ul. Szpitalna 11

e-mail: sekretariat@szpital.piekary.pl

Centrala 32 39 38 100
32 284 50 40
Faks 32 39 38 101

 

Dyrekcja

Sekretariat dyrekcji sekretariat@szpital.piekary.pl 32 39 38 103
mgr Zbigniew Żołnierczyk
Prezes Zarządu
prezes@szpital.piekary.pl 32 39 38 103
dr n. med. Marek Just
Z-ca Dyrektora ds. Lecznictwa
dyrektor@szpital.piekary.pl 32 39 38 103
mgr Beata Pyka
Przełożona Pielęgniarek/Pielęgniarka
Epidemiologiczna
bpyka@szpital.piekary.pl 32 39 38 132
Maciej Wąsowicz
rzecznik prasowy
media@szpital.piekary.pl 32 39 38 103

 

Administracja

mgr Izabela Bacik
p.o. Głównej Księgowej
ibacik@szpital.piekary.pl

32 39 38 116

Sekcja Finansowo – Księgowa ksiegowosc@szpital.piekary.pl 32 39 38 116
Sekcja ds. Planowania,
Kosztów i Analiz
koszty@szpital.piekary.pl 32 39 38 143
Dział Służb Pracowniczych kadry@szpital.piekary.pl 32 39 38 144
Dział Zaopatrzenia zaopatrzenie@szpital.piekary.pl 32 39 38 127
Dział Zamówień Publicznych zamowienia@szpital.piekary.pl 32 39 38 152
Dział Metodyczno-Organizacyjny metorg@szpital.piekary.pl 32 39 38 153, 32 39 38 154
Sekcja Techniczna tech@szpital.piekary.pl 32 39 38 155
Sekcja Informatyczna informatyk@szpital.piekary.pl 32 39 38 104

 

Szpital

Rejestracja centralna rejestracja@szpital.piekary.pl 32 39 38 119
Oddział wewnętrzy 32 39 38 112
Oddział wewnętrzy – Kardiologia interna2@szpital.piekary.pl 32 39 38 141
Oddział wewnętrzy – Sekretariat sekretariatw@szpital.piekary.pl 32 39 38 112
Oddział chirurgiczny chirurgia@szpital.piekary.pl 32 39 38 122
Oddział chirurgiczny – Sekretariat sekretariatch@szpital.piekary.pl 32 39 38 160
Oddział noworodkowy noworodki@szpital.piekary.pl 32 39 38 108
Oddział ginekologiczno-położniczy ginekologia@szpital.piekary.pl 32 39 38 106
Oddział geriatryczny geriatria@szpital.piekary.pl 32 39 38 113
Oddział geriatryczny – Sekretariat sekretariatg@szpital.piekary.pl 32 39 38 113
Oddział endokrynologiczny endokrynologia@szpital.piekary.pl 32 39 38 126
Oddział endokrynologiczny sekretariate@szpital.piekary.pl 32 39 38 160
Apteka szpitalna apteka@szpital.piekary.pl 32 39 38 121
Laboratorium 32 39 38 120